حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند، او باج گیر است!

به گزارش وبلاگ شن، ماجرای مسائل اقتصادی باشگاه بواویشتا پرتغال در هفته های اخیر باعث شده است تا علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی این تیم که به صورت قرضی در بواویشتا بازی می نماید، نسبت به این موضوع معترض گردد.

حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند، او باج گیر است!

فرشید کریمی مدیر برنامه بیرانوند هم در مصاحبه ای که اخیراً انجام داده بود، تاکید نمود این باشگاه مطالبات بیرانوند را پرداخت ننموده و حتی او هم حق کمیسیون خود را از انتقال بیرانوند به بواویشتا نگرفته است. کریمی اعلام نموده بود در صورتی که بواویشتا اقدامی برای این مطالبات انجام ندهد، ممکن است قرارداد بیرانوند تا 20 روز دیگر فسخ گردد.

این اظهار نظر فرشید کریمی با حمله ویتور مورتا رئیس باشگاه بواویشتا روبرو شد. مورتا به شدت به کریمی حمله کرد و ضمن تکذیب ادعای بیرانوند، مدیر برنامه او را باج گیر توصیف کرد.

رئیس باشگاه بواویشتا گفت: ما در ماه سپتامبر مطابقت حقوقی را نشان دادیم. چطور ممکن است که حقوق معوقه داشته باشیم؟

ویتور مورتا

وی ادامه داد: می دانم که رسانه ها باید کار خود را انجام بدهند اما شایستگی بواویشتا و ساختارش بر اساس چیزی که یکی از مدیران برنامه در ایران گفته است، زیر سئوال می رود.

مورتا گفت: ما باید به این فکر کنیم که چرا باید به اخباری که از ایران می رسد باور داشته باشیم. هدف این مدیر برنامه، مجبور کردن بواویشتا به پرداخت حق کمیسیون است. هدف او باج گیری است و برای همین این اخبار را منتشر می نماید. در بواویشتا هیچکس تسلیم باج گیری نمی گردد. باشگاه مهلت های زمانی برای پرداخت دارد و ما هم پرداختی ها را انجام خواهیم داد.

رئیس باشگاه بواویشتا اضافه نمود: یک مرور سریع به اتفاقات گذشته می کنم. از زمانی که در خصوص سرمایه گذار صحبت کردیم، استراتژی همواره یکسان بوده است. قرار نبود باشگاه را ثبت کنیم اما این کار انجام شد. قرار نبود قرارداد بازیکنان تازه ثبت گردد اما این کار هم انجام شد. اکنون بر اساس خبری که در ایران منتشر شده است، دستمزدها عقب افتاده است، اما این مطلقاً معنی ندارد. ما قراردادها را ثبت کردیم و حقوق پرداخت شده است.

به گزارش وبلاگ شن، با اظهارات تند رئیس باشگاه بواویشتا معین نیست که چه آینده ای در انتظار بیرانوند خواهد بود. به نظر می رسد در صورت تداوم این شرایط، بیرانوند زودتر از چیزی که تصورش را می کرد، بواویشتا را ترک کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند، او باج گیر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله رئیس باشگاه بواویشتا به مدیربرنامه بیرانوند، او باج گیر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید